En önemli ısınma aracı köpek kulübesidir. Sığınağı korunan bir alana yerleştirin, girişi evin duvarına doğru çevirin, böylece rüzgar da orada esemez. Kış mevsiminde yağmur ve kar, köpeğin kürkünü çok çabuk ıslatır ve üşütmeyi kolaylaştırır. Evcil hayvanınızın sıcak tutabileceği bir yatağa sahip olmak önemlidir – yazıyor hirado.hu Özür dilerim.

Evi zemin seviyesinden daha yükseğe koyun, dört ayaklı favorimizin karda kalmasını zorlaştırın ve barınak daha az soğuktur. Örneğin, bir palet, yalıtım levhası ekleyerek köpeğimize ekstra koruma sağlayabileceğimiz seviyeyi yükseltmek için mükemmel bir çözüm olabilir. Evi dışarıdan Strafor levhalarla izole edebiliriz.

Eski paçavraların kullanılması dolgu için en iyi çözüm değildir, çünkü ıslak kürkün nemini kolayca emebilirler. Saman kullanımı uygun maliyetli ve basit bir çözümdür. Köpeğinizin vücut ısısını almak ve tutmak kolaydır ve nemi emer. Her iki ila üç haftada bir taze samanı değiştirmeye değer. PVC bant perdesi girişte ilave ısı desteği sağlar.

Buna ek olarak, köpeğin diyetine ekstra atıştırmalıklar eklemeye değer, donma başlangıcı ile favorimiz birkaç kilo için çok minnettar olacak. Gece soğukluğunun başlamasıyla birlikte, kalın, uzun kürk dona karşı doğal koruma sağlar.

Leave a Comment on Köpekler için zor zamanlar ama onlara yardım edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir