Belirsizlik işçileri, firmaları ve gayrimenkul geliştiricilerini etkiledi. Ne kadar büyük bir ofis kiralıyoruz? Sürekli değişen ihtiyaçlara daha iyi hizmet verebilmek için hangi ofisleri inşa etmeliyiz? Çevrimiçi ticaret bu oranda büyüyorsa ne kadar depolama alanına ihtiyaç duyulacak? Gittikçe daha fazla soru vardı.

2021 yılının ikinci çeyreğine ait istatistiklere göre ofis piyasası gelişiyor, talep geçen yıla ve 2021 yılının ilk çeyreğine göre de iyileşti, ancak pandemiden önceki üç aylık ortalama 150 bin metrekareye hala ulaşamadı. İşgal edilen toplam ofis alanının büyüklüğü yaklaşık 17 bin metrekare azalırken, ikinci çeyrekte boşluk oranı yüzde 9,8’e, üçer aylık bazda 0,8 puan ve yıllık bazda 2,5 puanlık bir artışa ulaştı.

Belirsizlik içinde, gayrimenkul geliştiricileri ve CEO’lar tüm firma ortağı pazar lideri irodahaz.info ve raktar.info gibi bir ofis ve depo emlak reklam portalında portalları ikisi de tamamen yenilenir çünkü şu anda onlar için iyi bir haberimiz var, güvenmek güzeldi, kullanıcının, reklam verenler ve hem özellik arayanlar için uygun hale.

Hem müşterilere hem de çalışanlara şirketin başarısına büyük katkı sağlayan daha fazla memnuniyet ve maliyet etkinliği sağladığından, bir şirketin ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uygun bir ofis / depo bulmasının ne kadar önemli olduğu iyi bilinmektedir.

En irodahaz.info ve raktar.info şimdiye kadar, reklamverenler ve arama motorları için en kolay, şeffaf, yönetilebilir siteler oldu, ancak şimdi benzer portallar arasında en hızlı yüklenen siteler haline geldi. Yeni temiz tasarım, kiralamak için doğru ofisi veya depoyu bulmayı kolaylaştırır. Reklamverenler artık daha da gösterişli reklamlar gösterebilecekleri ve reklamverenler için daha büyük ve daha gösterişli yüzeyler gösterebilecekleri yenilenmiş yüzeyler bekliyor.

Diğer bir avantaj ise, reklamların duyarlı yönetici arayüzü üzerinden mobil cihazlardan kolayca yönetilebilmesi ve yüklenen reklamların talep üzerine yönetilebilmesidir Ingatlantájoló.hu ayrıca bir sayfaya aktarılırlar, böylece pratik olarak iki yerde görünüm sağlarlar. Ayrıca reklamlar için krediye dayalı vurgulama sağlarlar.

Yenilik ile Mapsolutions Zrt. müşterilerinin ihtiyaçlarına her zamankinden daha etkin hizmet vermeyi ve böylece pazardaki hakim konumunu daha da güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Leave a Comment on İçişleri bakanlığı da sinir bozucu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir